Choď na obsah Choď na menu
 


Pussycat Dolls

1. 1. 2009

Pussycat Dolls

Kto by ich už dnes nepoznal. V Európe spôsobili senzáciu svojím prvým singlom Don't Cha. Aj druhému singlu Stickwitu sa darilo, respektíve ešte stále darí. V hitparádach sa začína objavovať tretia skladba Beep, a tak nastal správny čas na to, aby sme si túto kapelku bližšie predstavili. The Pussycat Dolls.

Ich prvý album sa volá PCD čo je aj skratka ich názvu. Nachádza sa na ňom 12 trackov, tri z nich už boli uvoľnené ako single. Nie je to nič také, čo by tu už nebolo. Ich hudba nie je nejaká prelomová, ale zato je veľmi príjemná. Na albume týchto hviezdičiek spolupracovali aj také hviezdy ako Busta Rhymes (Don's Cha) či will.i.am z Black Eyed Peas (Beep). Pokiaľ si otvoríte booklet a prečítate si, kto sa na albume podieľal, zistíte veľmi zaujímavú skutočnosť. Všetky vokály totiž naspievala jediná členka tejto skupiny. Ostatné sú len pekná kulisa. Nie je to nič nezvyčajné. Veď aj napríklad Destiny's Child fungovali zo začiatku podobne (ešte že potom dostali šancu aj Kelly a Michelle.) No aj napriek tomu si každú pekne rozoberieme v ďalšej časti článku.

 

Pussycat Dolls začali už veľmi dávno. Nie sú ani zďaleka nováčikmi. Skupina totiž vznikla už začiatkom deväťdesiatych rokov. Už tu sa vysvetlí, prečo je v skupine jediná speváčka. PCD totiž začínali ako tanečná skupina. Všetko začala Antin. Tá tancovala v rôznych reklamách a videoklipoch. No chcela robiť aj niečo kreatívnejšie. Zavolala si voje kamarátky a založili spolu tanečnú skupinu. Zloženie PCD nie je ani zďaleka také, aké bolo na začiatku. V skupine sa obmenilo veľa členov. Pomaličky sa vytvorila táto zostava. Vystupovali v rôznych kluboch a videách. Zlom nastal keď za nimi v roku 2000 prišla Gwen Steffani z No Doubt a chcela si s nimi zaspievať, takisto ako Christina Aguilera. Dievčatá sa dostali do The Roxy a mali na niekoľko týždňov vopred vypredané.

Pussycat dolls je super skupina s mladymi dievčatami. tejto skupine je 6 členiek aj ked teraz je už dalšia. Kto by už nepoznal Pussycat dolls ,ved oni su zname už po celom svete. Europe spievali

ako svoj prvy hit ktory sa určite aj vam počil a to

bolo DON´T CHA. Ako ich druhy hit bolo

STICKWITU, a tato pesnička je už trochu smutnejšie a

 niekedy som si aj pri nej poplakala. Týmto hitom sa

ešte stale dari. Neskôr sa ako tretia v hitparadach

stala znamou BEEP. Ich prvy album sa volal PDC.

JE PRAVDA, ŽE SA NICOLE SCHERZINGER NA PUSSYCAT DOLLS VYKAŠLALA A TERAZ UŽ NA NICH ANI NEPOMYSLY?

Nie, nie je to pravda ved Nikol len chce preslaviť svoje meno a aspon zvyzazni aj  ich skupinu. Nikol vydala vlastny album no a teraz sa už aj chysta album, ktory bude spievať spolu s jej skupinou. Weľmi sa nanho tešim a bude sa wolať double the troble.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

powjxdwľljc

(vikqa, 23. 9. 2010 15:32)

ta v strede je taka sprosta...........a okrem toho sa rozpadli preto lebo ta v strede je namyslena

KRISZTINKA FARKASOVA PAVLIKOVA

(KRISZTNKA FARKASOVA PAVLIKOVA, 2. 7. 2010 13:05)

STE NAOZAJ SUPER BABENKY MAM VAS MOC RADA A VASE PESNICKY DRZE SA PO KPPE STALE STE NAJ BABY